Blog o dobrych kontach oszczędnościowych i BGŻOptima

Ostatnio jeden z największych polskich portali – onet.pl, ogłosił konkurs na najlepszy blog roku i to bez podziału na kategorie. Wiadomo, że w Polsce blogi prowadzi tysiące lub nawet setki tysięcy osób.

Do konkursu zgłosiło się naprawdę dużo prac i już widać, że nie będzie łatwo organizatorom wytypować rzeczywiście tego kto zasługuje na zwycięstwo. Wśród zgłoszonych blogów znalazł się także pewien serwis finansowy o dobrych lokatach bankowych i kontach oszczędnościowych. Na pewno jest to blog na czasie ponieważ aktualnie bardzo poszukiwane są dobre lokaty bankowe i konta oszczędnościowe i lokaty bankowe bez podatku belki.

Nikt już dzisiaj nie zamierza mrozić gotówki na nie wiadomo jak długo i to po to żeby zyskać marny procent, a na koniec jeszcze odprowadzić podatek od tego zysku do urzędu skarbowego. Teraz właśnie nadeszła era takich rozwiązań i produktów jak dobre konta oszczędnościowe i lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek. To bardzo wygodne i komfortowe produkty bo po pierwsze nasze pieniądze są tam bezpieczne, a po drugie obracają naszymi pieniądzmi. Nie warto przecież trzymać pieniędzy w domu bo od dawien dawna wiadomo, że kasa musi się kręcić i nie lubi leżeć i tracić na wartości. Trzeba obracać pieniędzmi,a jeśli nie umiemy tego robić to po prostu znajdźmy sobie dobre konto oszczędnościowe i bankowi zlećmy dbanie o nasz portfel.

Jedno z najciekawszych kont oszczędnościowych oferuje obecnie BGŻ Optima – wirtualny oddział banku BGŻ Paribas. Konto Smart, bo tak się nazywa główne konto oszczędnościowe w BGŻ Optima oferuje wysokie oprocentowanie dla nowych środków. Nie specjalnie nadaje się na wieloletnie oszczędzania, ale za to zakładając konto Smart możemy też skorzystać z bardzo atrakcyjnych lokat w BGŻOptima – lokaty bezkarnej i lokaty bezkompromisowej. Zobacz naszą opinię o BGŻOptima https://wirtualny.slask.pl/bgzoptima/ – Lokata Bezkarna lub Bezkompromisowa w BGŻOptima wraz z kontem Smart – nasza analiza i opinie.

Leave a comment