Darmowa strona z telewizją internetową

Zawsze marzyłem o tym, aby kiedyś zostać właścicielem kanału telewizyjnego lub po prostu całej telewizji. Mógłbym wtedy decydować o tym co i o której godzinie będzie emitowane i kto będzie zapowiadał filmy oraz programy telewizyjne.

Ja wiem, że to sen wariata i takie marzenia spełniają się jak jeden do stu milionów, ale pomarzyć zawsze przecież można. Dlatego teraz żeby mieć chociaż namiastkę tego co sobie zamarzyłem wymyśliłem , aby zrobić darmową stronę z telewizją internetową. Ja tam jestem szefem i decyduję jaki kanał i kogo puszczać, a kogo nie. To jest moja darmowa telewizja i prowadzenie jej sprawia mi ogromną przyjemność. Co prawda nie ma milionowej oglądalności i nie jest tak popularna jak klasyczna telewizja, ale jednak odwiedza ją coraz więcej osób.

Udało mi się dośc mocno wypromować portal z telewizją za darmo w wyszukiwarkach internetowych i dzięki temu mam stałe grono użytkowników. Ta darmowa telewizja internetowa w przyszłości może być sporo warta i jeśli znajdzie się dobry kupiec to sprzedam ją za sporą sumę pieniędzy. Nie będzie to szybko , ale któregoś dnia uda mi się to na pewno.

Leave a Reply