Darmowe forum internetowe Clubbers

Miałem ostatnio trochę problemów z adminami na jednym moim forum internetowym typu Clubbers. Po prostu troszkę im się w głowach pomieszało i zaczęli traktować to wspaniałem darmowe forum internetowe jak własne, prywatne podwórko.

Musiałem wkroczyć do akcji i sam przydzieliłem sobie rangę głównego admina. Robienie porządków na stronie zajęło mi około dwa tygodnie, ale efekt końcowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Mam teraz grupę znakomitych administratorów i moderatorów, z których jestem bardzo zadowolony. Forum  muzyczne spod znaku clubbers po prostu kwitnie i każdego dnia i nocy notuje rekordy w liczbie zarejestrowanych osób.

Trzeba dbać o to forum ponieważ jest tam bardzo dużo młodych i ambitnych ludzi, którzy chcą coś robić i aż się proszą żeby im przydzielać jakieś ambitne zadania. Główny administrator także jest bardzo na forum zaangażowany i traktuje je jak swoje. Bardzo się tam udziela, piszę posty, dodaje linki i przede wszystkim porządkuje zawartość tematów tego darmowego forum typu clubbers. Teraz jest to prawdziwa społeczność muzyczna.

Leave a comment