Internetowe konkursy sms

Przeglądam właśnie strony organizujące konkursy sms. Jestem w coraz większym szoku jak patrzę co się tam wyprawia i jak nabija się ludzi w butelkę. Przecież tam nie ma nawet czytelnych zasad i regulaminów.

Po prostu krótkie story pod hasłem “wyślij sms” i może wygrasz. Z tego co wiem to nie wolno tak robić bo każdy musi wiedzieć po co i na jakich zasadach wysyła sms. Ja w każdym razie nie zamierzam tam wysyłać sms i brać udział w ich konkursach bo nie wiem o co chodzi. Ja też robię stronę z konkursami sms i na pewno nie będę stosował takich praktyk. Każdy będzie mógł łatwo i bez szukania dowiedzieć się o co gra i jak grać żeby wygrać. Nie będzie tam żadnego ściemniania  i lania wody. Czyste i klarowne konkursy internetowe sms z wieloma nagrodami (Lagownia.pl) za jedyne jeden złoty.

Każdy kto ma wolną złotówkę na swoim koncie od telefonu komórkowego będzie mógł zarobić nawet milion złotych. Jeśli nie zdecyduje się na grę o milion to zawsze będzie można wybrać inną opcję jako nagrodę i wygrać mieszkanie lub sportowy samochód. Ufundujemy także wymarzone wakacje w ciepłym kraju dla dwojga.

Leave a Reply