Nowy sklep – Papilotki i dekoracje komunijne

Ostatnio nasz blog troszkę zamarł. Dzisiaj  po dłuższej nieobecności  chcemy wam przedstawić, drodzy czytelnicy “Valsy”   nasz nowy ( w pewnym sensie nowy – bo już jakiś czas istnieje) sklep internetowy. Jest to sklep, który niecały rok działa w internecie. Oferta naszego sklepu bazuje przede wszystkim na ozdobniczych elementach oraz różnego rodzaju dodatkach do wypieków. Niemniej jednak dodatki do wypieków   nie są wyłącznym towarem, który sprzedaje nasza firma, w sklepie można spotkać też wiele innych towarów takich jak papilotki – link do produktu, które właśnie pojawiły się w naszej ofercie. Oprócz dóbr bezpośrednio związanych z domowym, bądź też przemysłowym pieczeniem,   posiadamy także wiele innych produktów.

Wspomniane wyżej papilotki dostępne są w sprzedaży wraz z dostawą kurierską, w foliowanych paczkach po min. 100 sztuk papilotek, ale są dostępne również znacznie większe. Posiadamy papilotki w różnej kolorystyce i  rozmiarach, występują też  w dwóch formatach: prostokątnym i okrągłym.  Mamy w ofercie także papilotki dwu i “trzykolorowe” oraz zdobione. Te papilotki są stosowane jako element ozdobny, ale są jeszcze te wykorzystywane bezpośrednio do pieczenia w piekarniku. Są one ze odpowiedniego odpornego papieru i używa się ich do wypiekania między innymi babeczek. By nieco przybliżyć czytelnikom tematykę pieczenia z wykorzystaniem papilotek, nasi eksperci stworzyli dodatkowy  poradnik, który  w jasny sposób określa jak stosuje się takie oto papilotki w czasie pieczenia.

Drugi produkt, który może państwa zainteresować to tytułowe dekoracje komunijne w sklepie sweetdecor.pl. Wspominamy o nich właśnie teraz ze względu na zbliżający się okres komunijny, gdzie wielu osobą będą potrzebne dekoracje komunijne. Nasza firma oferuje ciekawe i oryginalne dekoracje komunijne na tort.

Leave a Reply