Opinie o kredytach hipotecznych w PKO BP

Nie spieszmy się z przejściem „na swoje”. Dla większości młodych osób przysłowiowe wyfrunięcie z gniazda rodziców wydaje się być czymś fajnym. Traktowane jest to jako swojego rodzaju przygoda, którą to każdy tak koniecznie chce przeżyć. Niestety, jednak rzeczywistość zazwyczaj okazuje się bardzo brutalna.

Najszybszym sposobem sprowadzenia na ziemię poszczególnych osób będzie oczywiście zestawienie kosztów, jakie to zmuszeni będą oni ponieść, kiedy to zachce im się usamodzielnić. Wynajem pokoju jednoosobowego w średniej wielkości mieście, typu Bydgoszcz, to często okolice pięciuset złotych. Mieszkanie z opłatami to zazwyczaj trzykrotność tej sumy. Nie mówiąc już o możliwości kupna mieszkania na własność za pomocą kredytu na zakup mieszkania.

Niestety, jednak przyglądając się średnim stawkom dojdziemy do wniosku, że osobie samotnej może być naprawdę bardzo ciężko nawet jeśli poczytamy sobie na spokojnie opinie o kredytach hipotecznych w banku PKO BP. Nie wydaje mi się również, że samodzielność kosztem wiecznego odmawiania sobie choćby najmniejszych przyjemności będzie czymś, czego to będziemy szukać. Jasne, że początki zawsze są trudne. Pragnę jednak wszystkim powiedzieć, że nie ma sensu porywać się na tą jakże oklepaną samodzielność, kiedy to w zasadzie nie jesteśmy na nią przygotowani.

Leave a Reply