Polecany konsultant od ślubów w Szczecinie i dla gwiazd

Michał Wiśniewski szczęścia do kobiet to jednak nie ma. I to już od najmłodszych lat. Najpierw jako mały chłopiec miał problemy z matką, której opiekuńczość pozostawia wiele do życzenia. Kiedy już dorósł Michał chciał znaleźć szczęście u boku ukochanej, ale to tez nie zawsze mu się udawało.
Pierwszą żoną czerwonowłosego wokalisty zespołu Ich Troje została jedyna żeńska przedstawicielka w trzyosobowym zespole, czyli Maga Femme. Początkowo i Michał Wiśniewski i Magda Famme zaprzeczali, że są małżeństwie. Nawet kiedy piosenkarka odeszła z zespołu nie potwierdzała tych rewelacji. Oczywiście nie obeszło się bez wzajemnych złośliwości. Dopiero filmie dokumentalnym dotyczących życia Michała Wiśniewskiego Jacek Łągwa, trzeci członek zespołu Ich Troje potwierdził informację,  znany piosenkarz Michał Wiśniewski i Famme byli małżeństwem. Po Magdzie przyszła kolej na Mandarynkę, czyli Martę Mandrynkiewicz.

Młodsza od Michała tancerka zespołu Ich Troje miała ponoć dać czerwonowłosemu showmanowi spokój, ukojenie i wielka miłość. Para wielokrotnie mówiła o tym ,jak wiele dla siebie znaczy. Wzięli nawet udział w reality show kręconym w ich wspólnym domu. Państwo Wiśniewscy doczekali się dwójki dzieci o egzotycznych imionach a potem rozeszli się. Oficjalnie mówi się, że to dążenie Mandaryny do solowej kariery poróżniło małżonków.

Potem była kolejna wokalistka Ich Troje, czyli Ania Świątczak. Równie młoda, zakochana, nawet przefarbowało włosy na czerwono. I tutaj pojawiło się kolejne potomstwo Michała, ale Aniqua również zapragnęła kariery solowej i małżeństwo legło w gruzach.
Obecnie Michał spotyka się z córką byłego Trenera Adama Małysza. Czy będzie kolejny pokazowy ślub, nowa gromadka dzieci a potem niesmaczny rozwód? Czas pokaże.

Przepiękne wiązanki ślubne

Nasza firma ma w ofercie między innymi wspaniałe wiązanki ślubne, które wspaniale wtopią się w doniosłą atmosferę tego cudownego dnia, jakim z całą pewnością jest ślub. Wiązanki ślubne są wiązane i formowane przez naszych najbardziej doświadczonych pracowników, dla których praca z kwiatami jest pasją.

Wiązanki ślubne są przygotowywane z najładniejszych kwiatów, jakie posiadamy. Ich częścią są cudowne czerwone i białe róże, zdobiąc kościół tworzą niezapomnianą, cudowną atmosferę. Bukiet dla panny młodej również tworzą bardzo ładne kwiaty o jasnej barwie i aksamitnym powierzchni. Takie wiązanki ślubne z pewnością spodobają się pannie młodej i wszystkim gościom weselnym.

Zajmujemy się także kompleksową obsługów ślubów w Szczecinie, a nasz konsultant ślubny przygotuje wszystko i poprowadzi od a do z. Zobacz jak działamy i zajrzyj na nasz profil – Konsultant ślubny Szczecin – Weselko.pl

Leave a comment