Pożyczki od osób prywatnych

Szykuje się remont mieszkania? A może nowo kupiony dom wymaga kilku poprawek? Albo chcesz go urządzić w środku z  wielkim rozmachem? Nie masz skąd wziąć pieniędzy, a nie chcesz czekać roku zanim zdołasz uzbierać wymaganą kwotę pieniędzy. Wyjściem z sytuacji może być pożyczka od osób prywatnych.

Cóż, jeśli masz na swoim koncie już kredyt, sprawa może okazać się nieco bardziej skomplikowana. Nie ma się jednak czym od razu niepokoić. Są przecież jeszcze inne sposoby na to, by dostać pożyczkę. Nie trzeba od razu brać pod uwagę jedynie banków. Są jeszcze instytucje pozabankowe. Zawsze można też spróbować uzbierać daną kwotę pieniędzy prosząc o pomoc rodziców, albo znajomych. Jeśli wszystkie sposoby, żeby zdobyć pożyczkę prywatną zawiodą pomocy można poszukać na specjalnych stronach internetowych. Coraz więcej powstaje serwisów zajmujących się pośredniczeniem w transakcjach między pożyczkodawcami a pożyczkobiorcami.

Tak nie jest sprawdzana zdolność kredytowa, nie jest ważne zaistnienie na liście BIK-u. Takie pożyczki chwilówki od osób prywatnych i społecznościowe są doskonała alternatywą dla tych bankowych. Jednym wyjściem kiedy jest mowa o pożyczkach dla zadłużonych, bo oni na pieniądze z banku liczyć nie mogą. Do tego jeszcze strony mogą umówić się na spłatę zobowiązania w bardzo krótkim terminie, a oprocentowanie może być naprawdę korzystne. Warto wiedzieć, że serwisy dbają także o bezpieczeństwo transakcji, za co niekiedy pobierają wysokie opłaty. Tylko ta kwestia może stanowić jawny minus. Warto jednakże sprawę takie pożyczki dla zadłużonych dwa razy przemyśleć.

Leave a comment