Prywatne pożyczki pod weksel

Pożyczki prywatne pod weksel stają się coraz bardziej poszukiwane. Nadszedł czas, kiedy naprawdę warto kupić mieszkanie. Nie tylko dlatego, że od nowego roku przewiduje się podwyżkę podatku VAT i ceny z pewnością pójdę nieco w górę, ale także z uwagi na fakt, że ceny mieszkań w porównaniu do tych z ubiegłego roku są zdecydowanie o kilka procent niższa.

Do tego dochodzą jeszcze różne promocje przygotowane przez deweloperów, które mają zachęcić potencjalnych klientów do zakupu lokum właśnie u nich. Oczywiście Ci, którzy do tej pory nie planowali takiego wydatku i tak z nich nie skorzystają, jednakże osoby, które i tak myślały o zakupie mieszkania nie powinny się dłużej zastanawiać. Do tego banki ostatnimi czas mimo wprowadzenia Rekomendacji T nadal dość pobłażliwie podchodzą do kredytobiorców. Zachęcają nawet do zaciągania kredytów złotówkowych zamiast walutowych.

Kredyt z pewnością dostaną osoby, którym pomogą rodzice. Oni to mają tę wygodę, że rodzice mogą zaciągnąć kredyt pod zastaw mieszkania czy domu. Młode osoby rzadko kiedy mają taką zdolność kredytową, by móc starać się o kredyt na mieszkanie samodzielnie. Tym samym pożyczka pod zastaw nieruchomości lub pożyczki pod weksel wydają się jedynym odpowiednim dla nich wyjściem. Pomocna dłoń ze strony rodziców jest tym samym nieoceniona. A bez niej, cóż trzeba wiele lat pracować, żeby nazbierać pieniądze na wkład własny, przedstawić stosowane zaświadczenia o zatrudnieniu oraz dochodach, jak najwyższych. Do tego najlepiej być w związku małżeńskim, ale nie planować w najbliższym czasie powiększenia rodziny – może wówczas bank spojrzy na takich kredytobiorców przychylniejszym wzrokiem.

Leave a Reply