Własna strona, a na niej opisy na gg

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem własnej strony internetowej. Nie jest to może jakiś wielki portal społecznościowy na który loguje się tysiące osób, ale ja nie narzekam i cieszę się, że też ma swoich wiernych fanów i odwiedziny idą na nim w tysiące.

Sam jak mam chwilkę i mi się nudzi to dodaję tam wlasne opisy na gg (Gadu-opisy.pl) i to nie tylko jakieś śmieszne i prymitywne, ale takie mądre i przemyślane z dużą dozą inteligencji. Ja prawde mówiąc nigdy nie musiałem z takich stron korzystać bo zawsze sam sobie potrafię jakieś fajne opisy ustawić bez niczyjej pomocy. Nie musze mieć nawet żadnego doła czy jakiejś specjalnej super okazji żebu mieć inne niż wszyscy opisy na gadu gadu. Po prostu zawsze mam ciekawy pomysł w głowie i nie muszę specjalnie się starać.

Ale skoro inni nie potrafią i muszą szukać inspiracji to mogą sobie zajrześ na moją stronę i tam na pewno znajdą jakiś opis który im pasuje. I tak o to przedstawia się własnie historia jak powstała i skąd się wzięła moja włąsna strona, a na niej opisy na gg. Miłośnicy gadu gadu właźcie tam i bierzcie co chcecie.

Leave a Reply