Własna strona na ogłoszenia

Dostałem szlaban na komputer. Tylko, że ja nie potrafię sobie wyobrazić życia bez komputera. W nim mieści się całe moje życie. Nie mogę sobie pozwolić na przerwę bo ucierpi na tym moja własna strona na ogłoszenia. Zwłaszcza teraz, kiedy jest zimno i nie chce się wychodzić z domu. Po szkole tylko tam mogłem swobodnie rozmawiać z przyjaciółmi.

Cała moja muzyka i filmy były tam zapisane. Tak samo moje wszystkie własne ogłoszenia. I jedno i drugie było naprawdę dość spore. A teraz zostałem tylko z moją mp3. Nie wiedziałem, jak mam przekonać mamę do zwrotu komputera. Ona postawiła mi nieosiągalny warunek. Miałem poprawić swoje oceny tak, żeby na semestr średnia była równa 4.0. Ale jak ja miałem to zrobić? Przecież bez komputera nie jestem w stanie odrabiać lekcji. Przynajmniej wtedy tak myślałem. Mama zmusiła mnie do korzystania z książek.

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że tyle fajnych pozycji mieści się w naszej bibliotece. To nawet lepsze niż moje ogłoszenia. Z czasem przeniosłem się tam razem z moimi podręcznikami i zeszytami. Mając pod ręką tyle książek nauka przestała sprawiać mi problemy. Mało ego, odkryłem, że wcale nie tęsknie za komputerem. Nawet kiedy został mi on zwrócony nie spędzałam przed nim prawie w ogóle czasu. Czasami pomysły rodziców są jednak genialne.

Leave a Reply