Własna strona na pierwszy raz

Pamiętam jak pierwszy raz zrobiłem swoją własną stronę internetową w takim fajnym i prostym programie, który nazywał się pajączek. To była jedna z pierwszych stron w naszym kraju o tematyce bokserskiej. Byłem z niej totalnie dumny bo uważam do dzisiaj, że to była świetna własna strona jak na pierwszy raz.

Prowadziłem ten serwis dosyć długo i potem zmieniłem domenę na podstawie której powstał serwis bokserski wraz z forum, który jest popularny do dnia dzisiejszego. Pierwszy raz (Larka.com.pl), gdy udało mi się cokolwiek własnego umieścić w internecie to byłem okropnie dumny z siebie i cieszyłem się jak mały dzieciak z prezentu od ojca.

Moim zdaniem każdy powinien zrobić chociaż jeden swój serwis internetowy i zobaczyć jak to działa i jakie to fajne uczucie mieć świadomość, że może to zobaczyć każda osoba na ziemi bez względu na to gdzie się znajduje. Naprawdę gorąco polecam taki swój pierwszy raz internetowy i zetknięcie z wirtualną rzeczywistością. Ja się naprawdę w świat internetu wciągnąłem i dzisiaj nie wyobrażam juz sobie bez tego życia. Nawet pieniądze zarabiam juz tylko przez internet i ma spokój bo nie mam do czynienia z żadnymi klientami i upierdliwymi abonentami tylko wszystko załatwiam w sieci.

Leave a comment