Własna strona z plotkami

Postanowiłam zrobić coś szalonego. Podczas surfowania po Internecie napatoczyłam się na pewien portal. Bardzo zaciekawiła mnie jego treść. Otóż ludzie na nim zamieszczali różne własne ogłoszenia towarzyskie oraz plotki.

Uznałam to za bardzo dobry pomysł na znalezienie swojej drugiej połówki. Frekwencja na portalu zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Pomyślałam, że skoro inni piszą anonse, to ja też jakiś napiszę. I zabrałam się do pracy. Gdy założyłam konto, następnym krokiem było wpisane swoich danych, wypisane zainteresowań, hobby i tak dalej. Gdy wypełniłam już wszystkie rubryki zostało jedno. Wszyscy ludzie zamieszczają na stronie swoje zdjęcia, ja niestety ich nie posiadałam. Dlatego poszłam do koleżanki, która zeskanowała moją fotkę.

Gdy dodałam zdjęcie natychmiast ukazały mi się małe okienka. Były tam różne konkursy na najładniejszą fotkę w serwisie. Następnym moim krokiem było znalezienie miłości swojego życia. Szukałam i znalazłam. Był to chłopak w moim wieku. Z którym spotkałam się na żywo. Zakochaliśmy się w sobie. Ten portal okazał się najlepszą rzeczą w moim życiu oraz taką włąsną stroną na której są interesujące mnie plotki.

Leave a Reply