Własna strona z prognozą pogody

Pogoda jest okropna. Grzmi i pada. Tramwaj nie przyjechał, autobusy się spóźniają. Deszcz, deszcz, deszcz w takich momentach nie lubię siebie, że jeszcze nie dorobiłam się samochodu. Wracam do domu wreszcie, taksówką.

Wchodzę do domu, przemoczona do suchej nitki. Przebieram się, włączam radio na stronie internetowej, a tam jak zwykle wiadomości oprócz prognozy pogody, ich własne konkursy sms, promocje. Jeszcze to dodatkowo mnie wkurza, czy nie mogliby puścić coś normalnego. Aż tu nagle konkurs, w którym są różne nagrody. A główna to samochód. Hehe taki by mi się przydał- pomyślałam. I tak nigdy nic nie wygrywam, ale z nudów mogę spróbować. Wysłałam odpowiedź na banalne pytanie. I w smsie zwrotnym otrzymałam gratulację przeszła Pani do kolejnego etapu.

Sobie żartują ze mnie- znowu pomyślałam, ale dałam się wciągnąć w tę machinę. Otrzymała kolejne pytanie i znowu odpowiedziałam prawidłowo. Tym razem zadzwoniono i rozmawiałam na żywo na antenie, to jak sen. I znowu, że dostałam się do kolejnego etapu. Ale na dzisiaj zakończono zabawę. Poszłam spać bo cóż robić, ale za to pobudkę miałam bardzo efektowną o 6 rano zadzwoniono z radia i zadano ostatnie pytanie. No i WYGRAŁAM aż sama w to nie wierzę.

Leave a comment