Własna strona z wyszukiwarką mp3

Muszę się pochwalić i to tak bezczelnie nawet, że wczoraj miałem nowy rekord odwiedzin na mojej stronie z darmowymi plikami mp3. Otóż wczoraj odwiedziło nas prawie dziesięć tysięcy osób i wiele z nich się zarejestrowało.

Mam nadzieję, że nowa, nasza własna wyszukiwarka mp3 (Clubers.pl) jeszcze bardziej przekona do naszej strony userów z innych tego typu portali. Mam także oczywiście darmowe forum muzyczne i tam też jest wyszukiwarka mp3 i to wcale nie gorsza jednak jeszcze nie jest aż tak popularna jak ta na stronie głównej. Staram się reklamować ją nawet na fajnych i własnych blogach bo tam też loguje się ogromna ilość użykowników.

Chciałbym skupić wokół siebie jak największą ilość fanó muzyki oraz dj-ów , którzy rzeczywiście kochają to co robią i mają doświadczenie w branży. Oczywiście mile są także widziani Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką i nie mają wyrobionej własnej marki. Dzięki nam dostaną niepowtarzalną szansę zaistnienia w sieci i wypromowania własnego nazwiska, tak aby być znamym nie tylko w internecie, ale także po za nim.

Leave a comment