Własne anonse na stronie

Zostałam uziemiona w domu. Właściwie to na własne życzenie. A zaczęło się to od imprezy. Było już zimno, jak to w grudniu, leżało już całkiem sporo śniegu, a na naszej imprezie panowała iście piekielna atmosfera.

Wesoło było, jak zawsze. Liczne konkursy bawiły liczne towarzystwo. Ktoś mądry wpadł na pomysł biegania po śniegu na czas. Oczywiście bez czapek, kurtek i szalików. Nastrój udziel mi się całkowicie i zgłosiłam się jako pierwsza na ochotniczkę. Jaki był rezultat? Zapalenie płuc. Przeleżałam cały tydzień łóżku. Mowy nie było o tym, żebym pojechała ze znajomymi świętować sylwestra do domku w górach. Czekał mnie Sylwester spędzony w samotności z nosem przyklejonym do monitora. Postanowiłam przewertować ogłoszenia towarzyskie na jednym z popularnych portali.

Dodałam tam także własne anonse. Łudziłam się, że skoro mnie przytrafiło się coś takk okropnego, to może spotkam tu kogoś, kto z podobnych przyczyn musiał zrezygnować z Sylwestra. Już po trzech dnia pobyty na tej stornie wiedziałam, że nikt fajny nie jest w takiej sytuacji, jak ja i czeka mnie naprawdę samotny wieczór. W Sylwestra siedziałam i wysyłałam kartki noworoczne do wszystkich, którzy bawili się w górach i obiecałam sobie, że w nowym roku będę popełniać mniej głupot.

Leave a comment