Własne forum finansowe

Nigdy nie spodziewałem się, że któregoś dnia stane się właścicielem naprawdę wartościowego i dochodowego portalu internetowego. Robiłęm jakieś małe i nikomu niepotrzebne strony,a dopiero teraz, gdy mam własne forum finansowe wiem, że warto było zdobywać doświadczenie w branży internetowe i prowadzić różne blogi oraz fora.

Wszystko co do tej pory robiłem w internecie można traktować jako zaplecze na którym buduję teraz własne forum finansowe z opiniami o kredytach . Dlatego nie żałuję żadnej minuty spędzonej przed komputerem i przy tworzeniu mniej ambitnych portali bo każdy z nich teraz pięknie mi procentuje i służy jako narzędzie do promocji nowego serwisu. Kiedyś robiłem takie strony tylko z pasji i cieszyłem się gdy rosły tam wejścia. Dzisiaj chcę to wszystko zamienić na własny biznes internetowy i już wiem, że tak będzie w przyszłości wyglądała moja praca.

Zaczynam już nawet rozglądać się za pracownikami i chcę stworzyć prawdziwy zespół redakcyjny, który będzie prowadził moje własne forum finansowe i inne portale wymyślane na bieżąco przeze mnie. Teraz mam naprawdę spore doświadczenie w promocji serwisów i wiem, że nawet tak trudny i ambitny temat jak portal finansowy będę w stanie skutecznie zrealizować i wypromować. Znajomi twierdzą, że na portal o kredytach i finansach potrzebne sa ogromne inwestycje jednak ja uważam, że moja praca i upór powinny wystarczyć żeby zaistnieć.

Leave a Reply