Własne forum i muzyka

Własnie dogadałem sprawę z chłopakiem, który ma zostać administratorem na moim starym forum muzycznym. Bardzo żałuję, że tak późno kogoś znalazłem na to stanowisko bo forum przez ostatnie lata mocno podupadło. Nikt o nie nie dbał. Teraz ten admin będzie miał własne forum na którym jest muzyka.

Mam dość duże ambicje i oczekiwania co do tego forum bo nie dość, że domena jest po prostu na maksa kultowa to jeszcze jest tam już sporo autorskiego kontentu w postaci postów i tematów. Z tego co się zdążyłem zorientować to nowy admin ma już doświadczenie w podobnej pracy i muzyka (Rockowisko.pl) to także jego wielka życiowa pasja. Narazie nie rozmawialiśmy jeszcze o wynagrodzeniu, ale czuję że się dogadamy bo przecież każdemu zalezy na pieniądzach.

Oczywiście nie mam zamiaru płacić mu jakis wielkich sum bo muzyka to w końcu hobby, ale na zachętę i po to żebym mógł od niego wymagac to musi mu się coś należeć. Mówi też, że powinien zorganizowac tam cały zespół, taką drużynę pierścienia, która będzie mu pomagała w moderowaniu tym portalem. Będzie to dla niego sposobem na zarabianie w internecie i mam nadzieję, że taka dodatkowa praca pozwoli mu się lepiej urządzić i , że będzie ją doceniał oraz szanował każdego dnia. Ja teraz usiądę i pozapraszam kogo się da na to forum i wiem, że muzyka nas połaczy na dłużej i nie będzie to jednorazowy zryw.

Leave a comment