Własne forum na zasady pokera

Mój mąż jednego wieczoru przerwał mi moją pracę przed komputerem. Myślałam, że chce założyć własne forum na zasady pokera, a on usiadł naprzeciwko mnie z kartką i długopisem i zaczął zadawać mi pytania dotyczące idealnych wakacji. Pytał, gdzie chciałabym pojechać. Czy chce odpoczywać, czy zwiedzać, a może łączyć jedno i drugie.

Czy zamierzam leniuchować, czy przez wakacje będę aktywnie uprawiać swój sport. Nie miałam pojęcia, po co on to robi, ale odpowiedziałam na wszystko. Po tych pytaniach powiedział, że sam znajdzie dla nas idealne wakacje, z uwzględnieniem moich rad, za to, że wykazałam tyle zrozumienia i cierpliwości dla niego. Po kilku dniach powiedział mi, że wakacje są już zamówione i opłacone, a zrobił to dzisiaj w ciągu dnia przez internet. Kiedy pokazał mi miejsce, do którego się udamy oniemiałam z wrażenia.

Wiedziałam, że nas nie stać na aż tak drogie wakacje. Jednak okazało się, że nas stać. Sprawcę tego był, tak nielubiany przeze mnie, poker. Okazało się, że te wszystkie gry online w pokera, które tak pochłaniały mojego męża, przyniosły mu trochę gotówki. Dość dobrze poznał zasady pokera (Pokerman.pl) na forum. Nie wiedziałam, czy mam się cieszyć z niespodzianki, czy złościć, bo mój mąż grał ryzykując nasze pieniądze. Uspokoiłam się po tym, jak pokazał mi w historii konta internetowego, że zainwestował tylko 500zł. Oznaczało to tyle, że jedziemy na super, ekstra fantastyczne wakacje, które nic nas nie będą kosztować!

Leave a Reply