Własne forum o tematyce gry

Prawdziwych przyjaciół podobno poznaje się w biedzie. Ja natomiast przekonałem się, że prawdziwy przyjaciel może Ci narobić „ biedy”. Mam trzydzieści lat, a więc teoretycznie powinienem być dojrzałym mężczyznom.

Mój najlepszy przyjaciel jest w moim wieku, obaj mamy żony, tyle, że on ma już pierwsze dziecko ja jeszcze nie. Zawsze jak się spotykamy, to wpadamy na durnowate pomysły. Ostatnio Adam odwiedził mnie nie zapowiedziawszy się i zaproponował, żebyśmy ściągnęli jakieś gry przez internet. On ma nawet własne forum o tematyce gry (Gierman.pl).  Nie widziałem w tym nic złego, więc wzięliśmy się do roboty. Gry przy okazji jakieś reklamy się pościągały. Aż nagle zadzwoniła jego żona i poinformowała, że jest jej bardzo potrzebny i żeby wracał do domu.

Zakończyliśmy naszą zabawę i nie przeglądając, co się ściągnęło wyłączyłem laptopa. Umówiliśmy się na kolejny dzień, a żeby oglądnąć to, co nabyliśmy. I w dobrych humorach się rozstaliśmy, on do domu, ja do pracy. Pech chciał, że moja żona potrzebowała skorzystać z laptopa, zauważywszy tyle nowych plików zaczęła je przeglądać. Na domiar złego okazało się, iż nieświadomie ściągnęliśmy nieprzyzwoite gry. Miałem okropną awanturę, żona chciała się rozwodzić, tydzień czasu się nie odzywała. Na szczęście już wszystko ucichło.

Leave a Reply