Własny blog dla fotomodelki

Chciałbym znaleźc taka stronę lub forum internetowe gdzie istnieje własny blog dla fotomodelki. Od jakiegoś czasu interesuje mnie ten temat i zakładam kolejne serwisy gdzie fotomodelki mogą dodawać swoje zdjęcia oraz prezentować swoje wdzięki.

Nawet jak za oknem zima lub jesień i brzydka pogoda to można sobie siedziec przed komputerem w ciepłym domu i oglądać jakie tam są śliczne fotomodelki. Dlatego może warto zrobić coś więcej dla takich dziewczyn i dać im możliwość nie tylko dodawania fotek, ale także założenia własnego bloga, aby tam mogły pisać o tym co robią i planują dla swojej przyszłości.

Wydaje mi się, że czegoś takiego nie ma i jeśli będe pierwszy, który da możliwość założenia włąsnego bloga dla fotomodelki to taki portal może szybko stac się bardzo popularny. Musi to byc oczywiście całkowicie autorski pomysł i nie może być ani trochę zapożyczony z jakiegoś innego źródła więc dobrze to trzeba wszystko przemyśleć i poukładać żeby na starcie nie popsuć. Biorę się do roboty i spróbuję od początku zbudować taki wielki własny blog dla fotomodelki.

Leave a Reply