Własny blog na remont mieszkania

Nigdy nie sądziłem, że remont mieszkania to taka mordęga. Nie dość , że wydałem wszystkie swoje ciężko uzbierane oszczędności to jeszcze niektóre rzeczy trzeba było robić kilka razy bo pracownicy co trochę popełniali błędy. Postanowiłem, że będę prowadził własny blog na remont mieszkania bo dzięki temu świat dowie się jakie cuda działy się podczas tego.

Zmieniłem dośc mocno dotychczasowy wystrój mieszkania oraz rozstaw pokoi i ścian. Remont mieszkania spowodował, że nabrało ono teraz całkiem innego wyglądu i już nie kojarzy się z meliną małolatów spotykających się na palenie trawki. Teraz to już mały salon i można tam śmiało gościć nawet oficjalnych przedstawicieli jakiś firm z którymi współpracuję lub będę współpracował. Teraz jak czytam własny blog założony na remont mieszkania to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

To wszystko można było zrobić szybciej i taniej. Jednak człowiek uczy się na błędach i szkoda tylko, żę na swoich błędach. Następnym razem , gdy będę remontował mieszkanie lub dom to wiem już czego unikac i z kim nie pracować. Ja zawsze wyciągam wnioski z tego co robię i drugi raz tych samych błędó nie powtarzam bo jestem na to za mądry.

Zobacz podobne kwestie:

Leave a Reply