Własny blog o kredytach

Trzeba zacząć na poważnie myśleć o założeniu własnego bloga dotyczącego banków i kredytów jakie te banki udzielają. Pewnych spraw nie można nigdy przemyśleć i trzeba je zacząć nagłaśniać. Chodzi szczególnie o sytuacje, gdy bank okazuje się zwykłym oszustem i złodziejem, który patrzy tylko jak okradać swoich klientów i nic sobie nie robi z skarg, a ni próśb o zaprzestanie nieuczciwych praktyk.

Kiedyś wydawało mi się, że banki, kredyty, konta bankowe to są instytucje i narzędzia, które powinny służyć ludziom. Jednak, gdy sam stałem się kredytobiorca w jednym z dużych niemieckich banków działających w Polsce to dopiero przekonałem się co tak naprawdę robią banki i do czego są zdolni, aby wyciągnąć od klientów jak najwięcej pieniędzy w majestacie prawa.

Trzeba naprawdę bardzo uważać gdzie zaciągamy wszelkie kredyty bez bik z firm pozabankowych (Bankii.pl) i pożyczki. Uważajmy także na wszelkie, na pozór rewelacyjnie wyglądające promocje bo tam najczęściej kryje się haczyk i możemy potem gorzko żałować zbyt pochopnie podjętej decyzji. Kredyty są najczęściej zaciągane na długie lata i trzeba się kierować tym co bank oferuje z naszym kredytem w późniejszych latach, a nie tym co w momencie podpisywania umowy kredytowej. Ja dałem się już raz nabrać w jednym banku i nigdy więcej juz tego nie zrobię. Chcę prowadzić własny blog o kredytach i na nim ostrzegać wszystkich, którym mogłoby grozić to samo co i mnie. Na dzień dzisiejszy tracę duże pieniądze przez oszukańczy bank.

Leave a Reply