Własny portal i opisy na gg

Miałem kiedyś przyjaciela. Nie był to taki zwykły znajomy jakich miewa się wielu. To był prawdziwy przyjaciel, taki na którego wydawało mi się, że mogę liczyć w każdej sytuacji. Byliśmy jak bracia i wiedzieliśmy o sobie dosłownie wszystko.

Każdy z nas mógł powiedziec drugiemu to co mu leży na sercu i miałem wrażenie, że możemy sobie ufać w każdej sytuacji. Coś jednak wydarzyło się złego w naszym życiu i nasze drogi rozeszły się w zupełnie innych kierunkach i to do takiego stopnia, że dzisiaj nie mamy ze sobą zupełnie kontaktu. Co prawda wiem, że żyje i jakoś tam funkcjonuje bo ustawia sobie dziwne opisy na gg (Gadu-opisy.pl) oraz czasem widuję jego samochód na mieście.

Ja mam nie jeden własny portal i raczej nie narzekam. Jednak chyba coś niedobrego się z nim dzieje bo te opisy na gadu gadu nie są zbyt optymistyczne i świadczą o jakimś głębokim kryzysie. Może któregoś dnia ja się przełamię i napiszę do niego i spróbuje odnowić to co kiedyś między nami było. Pewnie nigdy się to już nie uda i przyjaciółmi już nie będziemy, ale ja spróbuję. Może znowu połączy nas wspólna pasja czyli muzyka?

Leave a Reply